Przypominam, że na początku czerwca będziemy omawiać książkę Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa"
wtorek, 3 maja 2011
Zielona szkoła "Szlakiem piastowskim"
W dniach 27-29 kwietnia klasy III uczyły się na zielonej szkole zorganizowanej w kolebce państwa polskiego czyli w wielkopolsce. Wspólnie zobaczyliśmy:
Oto kilka zdjęć z wycieczki.
- Kruszwicę z Mysią Wieżą,
- Biskupin,
- Gniezno,
- Poznań, a w nim palmiarnię i rynek starego miasta,
- Ostrów Lednicki,
- Skansen Miniatur w Pobiedziskach,
- Wielkopolski Skansen Etnograficzny
- Licheń
Oto kilka zdjęć z wycieczki.
Subskrybuj:
Posty (Atom)








