wtorek, 3 maja 2011

Przypominajka

Przypominam, że na początku czerwca będziemy omawiać książkę Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa"

Zielona szkoła "Szlakiem piastowskim"

W dniach 27-29 kwietnia klasy III uczyły się na zielonej szkole zorganizowanej w kolebce państwa polskiego czyli w wielkopolsce. Wspólnie zobaczyliśmy:

  • Kruszwicę z Mysią Wieżą,
  • Biskupin,
  • Gniezno,
  • Poznań, a w nim palmiarnię i rynek starego miasta,
  • Ostrów Lednicki,
  • Skansen Miniatur w Pobiedziskach,
  • Wielkopolski Skansen Etnograficzny
  • Licheń


Oto kilka zdjęć z wycieczki.