wtorek, 18 stycznia 2011

Przypominajka

Dnia 27 stycznia odbędzie się semestralne zebranie rodziców o godz. 17.00. Rozpocznie się prelekcją pt. „Dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych w szkołach ogólnodostępnych”. Potem zapraszam serdecznie na spotkanie w klasie.
***
Proszę o wpłacenie do końca stycznia przedpłaty na zieloną szkołę w kwocie 100zł.
***
W dniu 28 stycznia nasza klasa przygotowuje ciasta w ramach akcji Ciastko za złotówkę. Proszę chętnych rodziców o zgłoszenie się. Potrzebne są 3 pokrojone ciasta. Dziękuję!
***
Dnia 18 stycznia odbędzie się koncert muzyczny zespołu Limbos pt. „Świat muzycznych podróży”. Koszt koncertu 2zł. Proszę o wpłatę.
***
22 stycznia odbędzie się bal karnawałowy w godz. 12.00-14.00
***
Następna lektura to książka Miry Jaworczakowej „Oto jest Kasia” do przeczytania do 1 marca 2011r.
***
Ferie szkolne 14-27 lutego 2011r.

poniedziałek, 3 stycznia 2011

Przypomnienie

Przypominam, że dni 6 i 7 stycznia są wolne od zajęć szkolnych. Dzień 7 stycznia odrabiamy 22 stycznia, w sobotę, tego dnia odbędzie się zabawa karnawałowa.