Nadszedł koniec naszej wspólnej przygody ze szkołą. Czas na wyfrunięcie spod mich skrzydeł. Dziękuję, że byliście, rozjaśnialiście każdy mój dzień. Dziękuję za Wasze szczere dziecięce uśmiechy i miłe słowa.
Będę trzymała za Was kciuki!!!
Powodzenia!!!
Dziękuję również rodzicom za wsparcie, zaufanie jakim mnie obdarzyliście i za współpracę.
Życzę wszystkim spokojnych, radosnych i słonecznych wakacji.
Spotkamy się we wrześniu na szkolnych korytarzach.