Niestety moi kochani dopadła mnie angina i z dużym bólem gardła leżę w łóżku. Szkoda, bo lubię ten przedświąteczny czas w szkole. Mam nadzieję, że dla Was będzie on miły i radosny.
Cieszę się, że tak ładnie grałyście "Lulajże Jezuniu" na fletach. Jeszcze trochę ćwiczeń i będziecie grały super!!! Poćwiczcie i zagrajcie rodzicom i dziadkom w czasie swojej rodzinnej Wigilii.
Planowałam zrobić z Wami jeszcze kilka ozdób świątecznych. Choinki na korku i anioły z folii aluminiowej. Postaram się w tym tygodniu wstawić zdjęcia i napisać instrukcję jak zabrać się do pracy.
Mam nadzieję, że będziecie starały się zachowywać grzecznie pod moją nieobecność, zwłaszcza, że pomocnicy Mikołaja nie śpią i obserwują Wasze zachowanie.
Pozdrawiam serdecznie
Pani Agnieszka
Ps. Sprawdziany z matematyki przekażę jeszcze przed świętami.