piątek, 25 marca 2011
piątek, 18 marca 2011
Ogłoszenia
Serdecznie zapraszam rodziców na zebranie, które odbędzie się dnia 22 marca 2011r. o godz. 18.00.
Na początku kwietnia będziemy omawiać lekturę R. Pisarskiego „O psie, który jeździł koleją”.
Rekolekcje wielkopostne w naszej szkole 4-6 kwietnia.
piątek, 11 marca 2011
sobota, 5 marca 2011
Test kompetencji
Drodzy rodzice!
31 marca klasy III będą pisały test kompetencji wydawnictwa Operon.
Aby dzieci zapoznały się i oswoiły z całą procedurą i formą testu będziemy pisali testy z poprzednich lat.
Wyniki testu mają przede wszystkim charakter informacyjny dla nauczycieli, dzieci i rodziców, jakie wiadomości i umiejętności są przez dzieci opanowane, a nad jakimi należałoby jeszcze poćwiczyć.
31 marca klasy III będą pisały test kompetencji wydawnictwa Operon.
Aby dzieci zapoznały się i oswoiły z całą procedurą i formą testu będziemy pisali testy z poprzednich lat.
Wyniki testu mają przede wszystkim charakter informacyjny dla nauczycieli, dzieci i rodziców, jakie wiadomości i umiejętności są przez dzieci opanowane, a nad jakimi należałoby jeszcze poćwiczyć.
piątek, 4 marca 2011
Nasze filmy
Na kole informatycznym zabawiliśmy się ostatnio w filmowców. Oto ukończony już film Czarka. Mam nadzieję, że Wam się spodoba!
Można też go obejrzeć tutaj Film Czarka - You tube
Można też go obejrzeć tutaj Film Czarka - You tube
Subskrybuj:
Posty (Atom)

