piątek, 18 marca 2011

Ogłoszenia

Serdecznie zapraszam rodziców na zebranie, które odbędzie się dnia 22 marca 2011r. o godz. 18.00. 
Na początku kwietnia będziemy omawiać lekturę R. Pisarskiego „O psie, który jeździł koleją”. 

 

Rekolekcje wielkopostne w naszej szkole 4-6 kwietnia.


 
 

sobota, 5 marca 2011

Test kompetencji

Drodzy rodzice!
31 marca klasy III będą pisały test kompetencji wydawnictwa Operon.
Aby dzieci zapoznały się i oswoiły z całą procedurą i formą testu będziemy pisali testy z poprzednich lat.
Wyniki testu mają przede wszystkim charakter informacyjny dla nauczycieli, dzieci i rodziców, jakie wiadomości i umiejętności są przez dzieci opanowane, a nad jakimi należałoby jeszcze poćwiczyć.

piątek, 4 marca 2011

Nasze filmy

Na kole informatycznym zabawiliśmy się ostatnio w filmowców. Oto ukończony już film Czarka. Mam nadzieję, że Wam się spodoba!


Można też go obejrzeć tutaj Film Czarka - You tube