czwartek, 23 czerwca 2011

Do zobaczenia!!!

Nadszedł koniec naszej wspólnej przygody ze szkołą. Czas na wyfrunięcie spod mich skrzydeł. Dziękuję, że byliście, rozjaśnialiście każdy mój dzień. Dziękuję za Wasze szczere dziecięce uśmiechy i miłe słowa.

Będę trzymała za Was kciuki!!! 
Powodzenia!!!


Dziękuję również rodzicom za wsparcie, zaufanie jakim mnie obdarzyliście i za współpracę.
Życzę wszystkim spokojnych, radosnych i słonecznych wakacji.


Spotkamy się we wrześniu na szkolnych korytarzach.

wtorek, 3 maja 2011

Przypominajka

Przypominam, że na początku czerwca będziemy omawiać książkę Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa"

Zielona szkoła "Szlakiem piastowskim"

W dniach 27-29 kwietnia klasy III uczyły się na zielonej szkole zorganizowanej w kolebce państwa polskiego czyli w wielkopolsce. Wspólnie zobaczyliśmy:

  • Kruszwicę z Mysią Wieżą,
  • Biskupin,
  • Gniezno,
  • Poznań, a w nim palmiarnię i rynek starego miasta,
  • Ostrów Lednicki,
  • Skansen Miniatur w Pobiedziskach,
  • Wielkopolski Skansen Etnograficzny
  • Licheń


Oto kilka zdjęć z wycieczki.








poniedziałek, 11 kwietnia 2011

Ogłoszenia

Dnia 15 kwietnia będą robione zdjęcia.

Proszę o wpłaty na zieloną szkołę oraz na wyjazd do teatru Rampa na sztukę "Świat Bastiana". Przypominam, że dzieci, które nie jadą na wycieczkę są zobowiązane przyjść w tych dniach do szkoły.

Przerwa świąteczna 21-26 kwietnia.

10 maja odbędzie się uroczystość 20-lecia naszej szkoły. Rada Rodziców zwraca się z prośbą o pomoc 2 rodziców  z klasy przy sprzątaniu przed i po uroczystości. Proszę chętnych rodziców o zgłoszenie do wychowawcy.

Rada Rodziców zwraca się z prośbą o regulowanie opłat na Komitet Rodzicielski.

piątek, 18 marca 2011

Ogłoszenia

Serdecznie zapraszam rodziców na zebranie, które odbędzie się dnia 22 marca 2011r. o godz. 18.00. 
Na początku kwietnia będziemy omawiać lekturę R. Pisarskiego „O psie, który jeździł koleją”. 

 

Rekolekcje wielkopostne w naszej szkole 4-6 kwietnia.


 
 

sobota, 5 marca 2011

Test kompetencji

Drodzy rodzice!
31 marca klasy III będą pisały test kompetencji wydawnictwa Operon.
Aby dzieci zapoznały się i oswoiły z całą procedurą i formą testu będziemy pisali testy z poprzednich lat.
Wyniki testu mają przede wszystkim charakter informacyjny dla nauczycieli, dzieci i rodziców, jakie wiadomości i umiejętności są przez dzieci opanowane, a nad jakimi należałoby jeszcze poćwiczyć.

piątek, 4 marca 2011

Nasze filmy

Na kole informatycznym zabawiliśmy się ostatnio w filmowców. Oto ukończony już film Czarka. Mam nadzieję, że Wam się spodoba!


Można też go obejrzeć tutaj Film Czarka - You tube

niedziela, 20 lutego 2011

Bezpieczne ferie




To prace naszej klasy wykonane na kółku informatycznym na temat bezpiecznych ferii. Prace weszły w skład prezentacji pokazanej na apelu szkolnym. Autorzy otrzymali drobe upominki. Gratulujemy!!!

sobota, 12 lutego 2011

Ferie

Rozpoczęły się wreszcie ferie! Do szkoły wracamy dopiero 28 lutego.
Życzę Wam miłej i bezpiecznej zabawy!


Przypominam jednak, że po feriach omawiamy książkę "Oto jest Kasia"

wtorek, 8 lutego 2011

Bal karnawałowy

22 stycznia odbył się w naszej szkole bal karnawałowy.

wtorek, 18 stycznia 2011

Przypominajka

Dnia 27 stycznia odbędzie się semestralne zebranie rodziców o godz. 17.00. Rozpocznie się prelekcją pt. „Dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych w szkołach ogólnodostępnych”. Potem zapraszam serdecznie na spotkanie w klasie.
***
Proszę o wpłacenie do końca stycznia przedpłaty na zieloną szkołę w kwocie 100zł.
***
W dniu 28 stycznia nasza klasa przygotowuje ciasta w ramach akcji Ciastko za złotówkę. Proszę chętnych rodziców o zgłoszenie się. Potrzebne są 3 pokrojone ciasta. Dziękuję!
***
Dnia 18 stycznia odbędzie się koncert muzyczny zespołu Limbos pt. „Świat muzycznych podróży”. Koszt koncertu 2zł. Proszę o wpłatę.
***
22 stycznia odbędzie się bal karnawałowy w godz. 12.00-14.00
***
Następna lektura to książka Miry Jaworczakowej „Oto jest Kasia” do przeczytania do 1 marca 2011r.
***
Ferie szkolne 14-27 lutego 2011r.

poniedziałek, 3 stycznia 2011

Przypomnienie

Przypominam, że dni 6 i 7 stycznia są wolne od zajęć szkolnych. Dzień 7 stycznia odrabiamy 22 stycznia, w sobotę, tego dnia odbędzie się zabawa karnawałowa.