niedziela, 20 lutego 2011

Bezpieczne ferie




To prace naszej klasy wykonane na kółku informatycznym na temat bezpiecznych ferii. Prace weszły w skład prezentacji pokazanej na apelu szkolnym. Autorzy otrzymali drobe upominki. Gratulujemy!!!

sobota, 12 lutego 2011

Ferie

Rozpoczęły się wreszcie ferie! Do szkoły wracamy dopiero 28 lutego.
Życzę Wam miłej i bezpiecznej zabawy!


Przypominam jednak, że po feriach omawiamy książkę "Oto jest Kasia"

wtorek, 8 lutego 2011

Bal karnawałowy

22 stycznia odbył się w naszej szkole bal karnawałowy.