niedziela, 20 lutego 2011
Bezpieczne ferie
To prace naszej klasy wykonane na kółku informatycznym na temat bezpiecznych ferii. Prace weszły w skład prezentacji pokazanej na apelu szkolnym. Autorzy otrzymali drobe upominki. Gratulujemy!!!
sobota, 12 lutego 2011
Ferie
Rozpoczęły się wreszcie ferie! Do szkoły wracamy dopiero 28 lutego.
Życzę Wam miłej i bezpiecznej zabawy!
Przypominam jednak, że po feriach omawiamy książkę "Oto jest Kasia"
wtorek, 8 lutego 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)








