Witajcie po wakacjach!!
Wypoczęci, z nowymi pomysłami i uśmiechami na twarzy znów spotykamy się po wakacjach. Mam nadzieję, że zapału do pracy Wam nie zabraknie.
Zapraszam wszystkich uczniów i ich rodziców do zaglądania na naszego klasowego bloga. Mam nadzieję, że będzie on naszą klasową kroniką, tablicą ogłoszeń i przypominajką dla zapominalskich.
Wy też możecie być twórcami naszego bloga. Zapraszam!!!
Do zobaczenia w klasie.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz