poniedziałek, 3 stycznia 2011

Przypomnienie

Przypominam, że dni 6 i 7 stycznia są wolne od zajęć szkolnych. Dzień 7 stycznia odrabiamy 22 stycznia, w sobotę, tego dnia odbędzie się zabawa karnawałowa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz