piątek, 18 marca 2011

Ogłoszenia

Serdecznie zapraszam rodziców na zebranie, które odbędzie się dnia 22 marca 2011r. o godz. 18.00. 
Na początku kwietnia będziemy omawiać lekturę R. Pisarskiego „O psie, który jeździł koleją”. 

 

Rekolekcje wielkopostne w naszej szkole 4-6 kwietnia.


 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz