Klasowe wiadomości
Strony
Strona główna
Linki do ciekawych stron
Lektury
piątek, 18 marca 2011
Ogłoszenia
Serdecznie zapraszam rodziców na zebranie, które odbędzie się dnia 22 marca 2011r. o godz. 18.00.
Na początku kwietnia będziemy omawiać lekturę R. Pisarskiego „O psie, który jeździł koleją”.
Rekolekcje wielkopostne w naszej szkole 4-6 kwietnia.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz