poniedziałek, 11 kwietnia 2011

Ogłoszenia

Dnia 15 kwietnia będą robione zdjęcia.

Proszę o wpłaty na zieloną szkołę oraz na wyjazd do teatru Rampa na sztukę "Świat Bastiana". Przypominam, że dzieci, które nie jadą na wycieczkę są zobowiązane przyjść w tych dniach do szkoły.

Przerwa świąteczna 21-26 kwietnia.

10 maja odbędzie się uroczystość 20-lecia naszej szkoły. Rada Rodziców zwraca się z prośbą o pomoc 2 rodziców  z klasy przy sprzątaniu przed i po uroczystości. Proszę chętnych rodziców o zgłoszenie do wychowawcy.

Rada Rodziców zwraca się z prośbą o regulowanie opłat na Komitet Rodzicielski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz