czwartek, 23 czerwca 2011

Do zobaczenia!!!

Nadszedł koniec naszej wspólnej przygody ze szkołą. Czas na wyfrunięcie spod mich skrzydeł. Dziękuję, że byliście, rozjaśnialiście każdy mój dzień. Dziękuję za Wasze szczere dziecięce uśmiechy i miłe słowa.

Będę trzymała za Was kciuki!!! 
Powodzenia!!!


Dziękuję również rodzicom za wsparcie, zaufanie jakim mnie obdarzyliście i za współpracę.
Życzę wszystkim spokojnych, radosnych i słonecznych wakacji.


Spotkamy się we wrześniu na szkolnych korytarzach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz