Klasowe wiadomości
Strony
Strona główna
Linki do ciekawych stron
Lektury
środa, 22 grudnia 2010
Wesołych Świąt
Kochani!!!
Życzę Wam wesołych, pogodnych, radosnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt.
Odpoczywajcie!!!
Spotkamy się dopiero 3 stycznia 2011r. Przypominam, że dni 6 i 7 są również dniami wolnymi.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz