niedziela, 20 lutego 2011

Bezpieczne ferie




To prace naszej klasy wykonane na kółku informatycznym na temat bezpiecznych ferii. Prace weszły w skład prezentacji pokazanej na apelu szkolnym. Autorzy otrzymali drobe upominki. Gratulujemy!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz