sobota, 12 lutego 2011

Ferie

Rozpoczęły się wreszcie ferie! Do szkoły wracamy dopiero 28 lutego.
Życzę Wam miłej i bezpiecznej zabawy!


Przypominam jednak, że po feriach omawiamy książkę "Oto jest Kasia"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz