Klasowe wiadomości
Strony
Strona główna
Linki do ciekawych stron
Lektury
sobota, 12 lutego 2011
Ferie
Rozpoczęły się wreszcie ferie! Do szkoły wracamy dopiero 28 lutego.
Życzę Wam miłej i bezpiecznej zabawy!
Przypominam jednak, że po feriach omawiamy książkę "Oto jest Kasia"
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz