Kolejną lekturą, którą należy przeczytać są "Dzieci z Bullerbyn" Astrid Lindgren. Książka jest dosyć gruba, więc warto już zacząć ją czytać.
Będziemy ją omawiać po 22 listopada czyli do czytania jest ponad miesiąc.
Warto wyznaczyć sobie do codziennego przeczytania 2 rozdziały, wtedy spokojnie przeczytacie na wyznaczony termin. To tylko propozycja oczywiście.
Zapraszam do biblioteki do oddania poprzedniej lektury i wypożyczenia nowej. (na "Dzieci Pana Astronoma" czeka kolejna klasa)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz