Wycieczka klas III do Kawęczyna.
Wyjazd 7 października 2010r. o godz. 8.00 planowany powrót ok. godz. 14.30.
Zabieramy ze sobą:
• Coś od deszczu,
• Na miejscu będzie poczęstunek z ciastem i kiełbaski pieczone, proszę to uwzględnić przy planowaniu dodatkowych kanapek,
• Niegazowany napój,
• Chusteczki higieniczne,
• Dobry humor :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz