sobota, 30 października 2010

Heloween

I w tym roku przed rodzimym świętem Wszystkich Świętych, w ramach poznawania różnych kultur pani Ola od j. angielskiego zaprosiła nas na zabawę Halloween'ową.
Przypominam że, Halloween najhuczniej jest obchodzony w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii. W Irlandii ten dzień jest świętem państwowym.
Zwyczaj związany z maskaradą i odnoszący się do święta zmarłych, obchodzony w wielu krajach nocą 31 października, czyli przed dniem Wszystkich Świętych.
Oto jak się bawiliśmy:









Brak komentarzy:

Prześlij komentarz