poniedziałek, 11 października 2010

Przypominajka

 We wtorek 12.10.2010r. zajęcia lekcyjne będą
od godz. 8.55 do 13.40.

Dnia 14 października 2010r. nie ma zajęć lekcyjnych. Tego dnia będzie otwarta świetlica szkolna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz