Do dnia 10 grudnia w naszej szkole odbywa się świąteczna zbiórka dla dzieci z Domu Dziecka w Kątach Falbogach. Zbieramy słodycze i artykuły szkolne. Zapraszam do przyłączenia się do akcji!!!
***
13 grudnia nasza klasa przygotowuje ciasta w ramach akcji ciasto za złotówkę. Proszę 2 chętne mamy (i nie tylko) do upieczenia ciasta. Ciasto prosimy przynieść pokrojone. Dziękuję!!!
***
Od piątku do świąt flety przynosimy codziennie. Będziemy uczyć się kolędy.
***
Oddajemy już do biblioteki książkę „Dzieci z Bullerbyn”. Po nowym roku będziemy omawiać książkę „Anaruk, Chłopiec z Grenlandii” Cz. Centkiewicza.
***
W okresie przedświątecznym będziemy wykorzystywać: klej wikol, folię aluminiową, brokaty (w kleju lub sypkie), korek drewniany, plastelinę, koraliki.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz