Ruszyła klasowa akcja "Czytamy 20 minut codziennie".
Zasady:
- Uczeń jest zobowiązany do czytania codziennie po 20 min. dowolny tekst: czytankę, lekturę, książkę lub czasopismo.
- Rodzic bądź inna osoba dorosła poświadcza czytanie swoim podpisem w tabelce, którą dzieci wkleiły do swoich dzienniczków.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz