czwartek, 2 września 2010

Zebranie rodziców

Serdecznie zapraszam rodziców na zebranie klasowe dnia 16 września w czwartek o godz. 17.00 w sali 308.


Przedstawicieli Rad Klasowych z poszczególnych klas i oddziałów zerowych, wybranych na tych zebraniach zapraszamy na spotkanie Rady Rodziców z Dyrekcją Szkoły, które odbędzie się w czwartek 16 IX 2010r. o godz. 18:00 w świetlicy szkolnej /obecność obowiązkowa/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz