Przedstawicieli Rad Klasowych z poszczególnych klas i oddziałów zerowych, wybranych na tych zebraniach zapraszamy na spotkanie Rady Rodziców z Dyrekcją Szkoły, które odbędzie się w czwartek 16 IX 2010r. o godz. 18:00 w świetlicy szkolnej /obecność obowiązkowa/
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz