• W piątek (22 października) wychodzimy na lekcję kinową pt. „Kto tak pięknie gra? O muzyce i piosence w filmie dla dzieci” koszt 15zł.
• Dnia 7 października (czwartek) jedziemy na wycieczkę pt. Od ziarenka do bochenka do Kawęczyna. W programie:
Poczęstunek
Zwiedzanie młynów
Przejazd bryczką
Pokaz w kuźni
Lekcja poglądowa na temat tradycyjnego wypieku chleba
Zwiedzanie skansenu
Ognisko z kiełbaskami
Dyskoteka
Koszt 55zł. Proszę o wpłatę, bądź deklarację, czy dziecko jedzie na wycieczkę.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz