wtorek, 21 września 2010

Planowane wycieczki

• W piątek (22 października) wychodzimy na lekcję kinową pt. „Kto tak pięknie gra? O muzyce i piosence w filmie dla dzieci” koszt 15zł.
• Dnia 7 października (czwartek) jedziemy na wycieczkę pt. Od ziarenka do bochenka do Kawęczyna. W programie:
 Poczęstunek
 Zwiedzanie młynów
 Przejazd bryczką
 Pokaz w kuźni
 Lekcja poglądowa na temat tradycyjnego wypieku chleba
 Zwiedzanie skansenu
 Ognisko z kiełbaskami
 Dyskoteka
Koszt 55zł. Proszę o wpłatę, bądź deklarację, czy dziecko jedzie na wycieczkę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz