Dzisiaj wkleiliśmy do zeszytu listę, lektur, które macie za zadanie przeczytać samodzielnie w domu (lub częściowo z pomocą rodziców).
Przypominam, że należy już zacząć czytć książkę Wandy Chotowskiej "Dzieci Pana Astronoma". Będziemy ją omawiać po 11 października.
MIŁEJ LEKTURY!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz