Wakacje spędziłam nad Morzem Bałtyckim. Codziennie chodziłam z ciocią, wujkiem i siostrą na plażę. Opalałam się. Budowałam zamki z piasku. Byłam statkiem na Helu. Zwiedziłam port i kąpałam się w morzu. Płynęłam też statkiem z Helu do Gdyni. To były najlepsze moje wakacje.
Wiktoria
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz