środa, 29 września 2010

Robimy kanapki

Od poniedziałku rozmawiamy o tym jak powstaje chleb, jakie są rodzaje zboża, mąki i pieczywa.
Dzisiaj na zajęciach robiliśmy pyszne kanapki z różnymi rodzajami chleba.
Oto krótka fotorelacja:



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz